Świece do kościoła zgodne z tradycją

Żywy płomień zgodny z liturgią i tradycją

Od ponad 20 lat zajmujemy się sprzedażą i dystrybucją najwyższej jakości świec do kościołów. Pragniemy zwrócić uwagę na ważny aspekt żywego płomienia świec oraz Wiecznego Światła jako elementu wystroju kościoła zgodnego z liturgią i tradycją. Żywe światło jest godnym symbolem obecności Chrystusa w Kościele. Jesteśmy przekonani, że produkty dostępne w naszym sklepie będą najlepszym wyborem dla parafii szczególnie dbających o estetykę oraz prawidłowy, zgodny z zasadami charakter wnętrza świątyni.

Świece do kościołów

Szeroka oferta świec

Oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości świec liturgicznych w różnych rozmiarach i kolorach. W ofercie posiadamy również świece z automatem sprężynowym, świece wotywne, stojaki wotywne oraz wkłady do świec wotywnych. Dostępne są również ręcznie wykonane paschały oraz świece Maryjne w różnych wzorach i rozmiarach.

Świece do kościołów

Jakość, tradycja i ekologia

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem niemieckich firm Aeterna oraz Jaspers na rynek polski, które z tradycją sięgającą 150 lat produkują najwyższej jakości świece do kościołów zwracając szczególną uwagę na staranny dobór najlepszych surowców aby ich produkty spełniały wymogi liturgiczne i były godnymi elementami wystroju świątyni. Oferowane przez nas lampki Aeterna przeznaczone do utrzymywania żywego płomienia Wiecznego Światła wykonane są w całości z naturalnych składników dlatego są w pełni przyjazne dla człowieka i nie zaśmiecają środowiska naturalnego. Ich jakość potwierdzona jest atestem Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego Państwowego Zakładu Higieny.

Wieczne światło do kościołów wieczna lampka
es_ESEspañol