Piękne, ręcznie zdobione świece z najlepszych materiałów

Świece ze starannie dobranych surowców produkowane ściśle według przepisów liturgicznych z tradycją sięgającą 150 lat, tak aby były godnym elementem wystroju świątyni.

Żywy płomień Wiecznego Światła

Tradycja żywego płomienia Wiecznego Światła dzięki najlepszym, wykonanym z naturalnych składników, atestowanym świecom Aeterna i odpowiednim lampom.

Küünlad ja votiivid

Świece wotywne w różnych kolorach oraz wymienne wkłady. Do kompletu solidnie wykonane stojaki z miejscem na zapałki i skarbonką.

Najwyższa jakość i szeroki wybór

Oferujemy szeroki wybór najwyższej jakości świec liturgicznych w różnych rozmiarach i kolorach. W ofercie mamy również świece wotywne, stojaki wotywne, wkłady do świec wotywnych. W sklepie dostępne są również paschały i świece Maryjne – duży wybór wzorów. Jako wyłączny dystrybutor niemieckiej firmy Aeterna na rynek polski, oferujemy najwyższej jakości produkty związane z tradycją żywego płomienia Wiecznego Światła w kościołach. Oferujemy zarówno kompletne lampy wiszące, wazony do wiecznej lampki w kolorach rubinowym oraz bezbarwne, jak również wieczne lampki olejowe Aeterna złożone w 100% z oleju roślinnego, nie wydzielające dymu ani zapachu , posiadające atest Narodowego Instytutu Zdrowia Publicznego. Lampki dostępne są w różnych kolorach oraz długości palenia 3, 7 lub 9 dni, posiadają biodegradowalny pojemnik dlatego są w pełni przyjazne dla człowieka i środowiska.  Jesteśmy przekonani, że produkty związane z Wiecznym Światłem dostępne w naszym sklepie będą najlepszym wyborem dla parafii szczególnie dbających o każdy aspekt liturgii i wystroju kościoła.

etEesti