Świeca ołtarzowa, wkład do automatu sprężynowego Nr 35, 10% wosku pszczelego, różne wymiary, kość słoniowa, cena za opakowanie

Świeca z zawartością 10% wosku pszczelego przeznaczona jako wkład do świecy z automatem sprężynowym nr 35.

Puhasta
Tootekood: 24350_glowny Kategooria:

Kirjeldus

Świeca z automatem sprężynowym to wygodne rozwiązanie, dzięki któremu płomień świecy jest zawsze utrzymywany w odpowiednim miejscu. Mechanizm umieszczony w osłonie wykonanej z nylonu w kolorze kości słoniowej podtrzymuje świecę i podnosi ją w górę w miarę spalania. Automat posiada znacznik, który sygnalizuje, że świeca się kończy i trzeba przygotować nową. Całość solidnie i dokładnie wykonana, prosta w użytkowaniu. Rozwiązanie na lata, estetyczne, pasujące do każdego wnętrza kościoła lub kaplicy.

Värv

kość słoniowa

Wymiary (srednica, wysokosc, opakowanie)

Ø 35 mm x 100 mm, 60 szt., Ø 35 mm x 140 mm, 40 szt., Ø 35 mm x 170 mm, 30 szt., Ø 35 mm x 220 mm, 30 szt.

Bränd

Jaspers

Kõrgeima kvaliteediga traditsioon alates aastast 1864. Heinrich Jaspersi lubadus kvaliteedist, mille Heinrich Jaspers peaaegu 150 aastat tagasi piiskop Wilhelm Emmanuel Kettelerile andis, kehtib ka tänapäeval esmase kohustusena valmistada küünlaid rangelt vastavalt liturgilistele eeskirjadele. Ketteleri altariküünlad on valmistatud eriti suure tihedusega materjalist, et tagada pikaajaline ja ühtlane põlemine. Neid on rikastatud spetsiaalne, kindel, kaitsev ja elegantne läikiv vahakate, mis koosneb kuni kuuest kihist. Tänu sellele põletatakse küünlaid soodsates tingimustes eriti ökonoomne kasutada. Pakume nii elevandiluuvärvi küünlaid kui ka teisi värve. Värviliste altariküünalde abil saab rõhutada kirikuaasta perioodide tähtsust. Pakume ka naturaalseid altariküünlaid mesilasvahaga 10%.