saadetis

Przesyłka za pomocą firmy kurierskiej, termin dostawy to 1 do 2 dni roboczych dla produktów dostępnych lub dłużej dla produktów oznaczonych jako “na zamówienie” – ich czas realizacji, ze względu na różną długość czasu wykonania, ustalany jest indywidualnie. Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się i poinformujemy kiedy zostanie ono wysłane. Maksymalny czas wysyłki produktów “na zamówienie” to około 14 dni roboczych. W przypadku paschałów i świec maryjnych z wykonywanymi ręcznie ozdobnymi aplikacjami może się on nieznacznie wydłużyć.

Koszt przesyłki kurierskiej wynosi 22 zł.
W przypadku zamówienia większej ilości produktów, produktów o dużym gabarycie lub wysyłki za granicę koszty wysyłki mogą być wyższe i ustalane są indywidualnie. 

Używając opcji wysyłki kurierskiej mają Państwo możliwość śledzenia biegu przesyłki za pomocą naszej strony internetowej. 

Uszkodzenia towaru podczas wysyłki

Z uwagi na wrażliwość niektórych z naszych produktów, każda nadawana przez nas przesyłka jest ubezpieczona. Jednak aby uniknąć sytuacji kłopotliwych i zadbać o to, aby towar dotarł do Klienta nieuszkodzony, bardzo prosimy o sprawdzanie przesyłek w momencie ich odbierania, szczególnie, jeśli zamówienie zawierało przedmioty wrażliwe (szklane, ceramiczne itd.). 

W przypadku odbioru towaru uszkodzonego, prosimy o spisanie z kurierem protokołu uszkodzenia towaru. 

 

etEesti