Świeca ołtarzowa Ketteler, 10% wosku pszczelego, różne wymiary, kolor naturalny, cena za opakowanie

Wysokiej jakości świece z 10% zawartości wosku pszczelego, warstwa zewnętrzna w kolorze naturalnym, posiadają otwór pod lichtarz. Świece sprzedawane w opakowaniu zbiorczym. Poniżej różne wielkości świec do wyboru.

Effacer
UGS : 11030_glowny Catégorie :

La description

Świece najwyższej jakości produkowane przez niemiecką firmę Jaspers ściśle według przepisów liturgicznych z tradycją sięgającą 150 lat. Wykonane są z wysokiej gęstości materiału co zapewnia ich długie i równomierne spalanie. Świece uszlachetnione są specjalną, solidną, ochronną i elegancko błyszczącą powłoką woskową do sześciu warstw. Dzięki temu spalając się w sprzyjających warunkach są szczególnie ekonomiczne w użytkowaniu. Świece nie dymią i nie wydzielają zapachu. Powłoka woskowa jest barwiona w masie co zapewnia trwałość koloru.

W ofercie posiadamy świece w kolorze kości słoniowej, a także w innych kolorach. Za pomocą kolorowych świec ołtarzowych można podkreślić znaczenie okresów w roku liturgicznym. Oferujemy także świece ołtarzowe w kolorze naturalnym z zawartością 10% wosku pszczelego.

Do świec ołtarzowych polecamy osłony szklane w różnych rozmiarach.

Informations complémentaires

Couleur

naturalny

Wymiary (srednica, wysokosc, opakowanie)

Ø 50 mm x 250 mm, 12 szt., Ø 50 mm x 300 mm, 12 szt., Ø 60 mm x 250 mm, 6 szt., Ø 60 mm x 300 mm, 6 szt., Ø 60 mm x 400 mm, 6 szt., Ø 60 mm x 600 mm, 6 szt., Ø 70 mm x 250 mm, 6 szt., Ø 70 mm x 300 mm, 6 szt., Ø 70 mm x 400 mm, 6 szt., Ø 70 mm x 600 mm, 3 szt., Ø 80 mm x 250 mm, 6 szt., Ø 80 mm x 300 mm, 6 szt., Ø 80 mm x 400 mm, 6 szt., Ø 80 mm x 600 mm, 3 szt.

Marque

Jaspes

Tradition de la plus haute qualité depuis 1864. La promesse de qualité que Heinrich Jaspers a faite à l'évêque Wilhelm Emmanuel Ketteler il y a près de 150 ans est toujours valable aujourd'hui comme une obligation fondamentale de produire des bougies, strictement selon les règles liturgiques. Les bougies d'autel Ketteler sont fabriquées à partir d'un matériau particulièrement dense pour assurer une combustion durable et uniforme. Ils sont enrichis d'une couche de cire brillante spéciale, solide, protectrice et élégante pouvant aller jusqu'à six couches. Grâce à cela, les bougies sont brûlées dans des conditions favorables particulièrement économique à l'usage. Nous proposons des bougies de couleur ivoire ainsi que d'autres couleurs. À l'aide de bougies d'autel colorées, l'importance des périodes de l'année ecclésiale peut être soulignée. Nous proposons également des bougies d'autel de couleur naturelle à la cire d'abeille 10%.