Wkład do świecy wotywnej nr 13, różne opakowania

Wkład do świecy wotywnej nr 13, różne opakowania

Wkład wymienny przeznaczony do świecy wotywnej nr 13 czerwonej, białej, niebieskiej i bursztynowej, czas palenia 7 godzin. Poniżej różne ilości w opakowaniu do wyboru.

Očisti
SKU: 17210 Kategorija:

Opis

Świece produkowane przez firmę Jaspers to najwyższa jakość produkcji z tradycją wytwarzania świec do kościołów sięgającą 150 lat. Producent zwraca szczególną uwagę na staranny dobór najwyższej jakości surowców. Polecamy  używanie wymiennych wkładów do świec wotywnych aby niepotrzebnie nie zaśmiecać środowiska naturalnego.

Boja

biały

Paket

30 szt., 480 szt.

Marka

Jaspers

Tradicija najviše kvalitete od 1864. Obećanje kvalitete koje je Heinrich Jaspers dao biskupu Wilhelmu Emmanuelu Ketteleru prije gotovo 150 godina vrijedi i danas kao primarna obveza proizvodnje svijeća, strogo prema liturgijskim propisima. Oltarne svijeće Ketteler izrađene su od materijala osobito velike gustoće kako bi se osiguralo dugotrajno i ravnomjerno gorenje. Obogaćene su posebnim, čvrstim, zaštitnim i elegantnim sjajnim premazom od voska do šest slojeva. Zahvaljujući tome, svijeće se spaljuju pod povoljnim uvjetima posebno ekonomičan za korištenje. Nudimo svijeće u boji bjelokosti, kao i druge boje. Pomoću obojenih oltarskih svijeća može se naglasiti važnost razdoblja u crkvenoj godini. U ponudi imamo i oltarne svijeće u prirodnoj boji s pčelinjim voskom 10%.