Wkład do świecy wotywnej nr 13, różne opakowania

Wkład do świecy wotywnej nr 13, różne opakowania

Wkład wymienny przeznaczony do świecy wotywnej nr 13 czerwonej, białej, niebieskiej i bursztynowej, czas palenia 7 godzin. Poniżej różne ilości w opakowaniu do wyboru.

Počisti
Šifra: 17210 Kategorija:

Opis

Świece produkowane przez firmę Jaspers to najwyższa jakość produkcji z tradycją wytwarzania świec do kościołów sięgającą 150 lat. Producent zwraca szczególną uwagę na staranny dobór najwyższej jakości surowców. Polecamy  używanie wymiennych wkładów do świec wotywnych aby niepotrzebnie nie zaśmiecać środowiska naturalnego.

Barva

Bela

Paket

30 szt., 480 szt.

Blagovna znamka

Jaspers

Tradicija najvišje kakovosti od leta 1864. Obljuba kakovosti, ki jo je Heinrich Jaspers dal škofu Wilhelmu Emmanuelu Kettelerju pred skoraj 150 leti, velja še danes kot osnovna obveznost proizvodnje sveč, strogo v skladu z liturgičnimi predpisi. Oltarne sveče Ketteler so izdelane iz materiala posebej visoke gostote, ki zagotavlja dolgotrajno in enakomerno gorenje. Obogateni so s posebno, trdno, zaščitno in elegantno sijajno prevleko iz voska do šestih plasti. Zahvaljujoč temu se sveče sežgejo pod ugodnimi pogoji še posebej ekonomična za uporabo. Ponujamo sveče v slonovini in druge barve. S pomočjo barvnih oltarnih sveč lahko poudarimo pomen obdobij v cerkvenem letu. Ponujamo tudi oltarne sveče v naravni barvi s čebeljim voskom 10%.