Wysyłka

Przesyłka za pomocą firmy kurierskiej, termin dostawy to 1 do 2 dni roboczych dla produktów dostępnych lub dłużej dla produktów oznaczonych jako “na zamówienie” – ich czas realizacji, ze względu na różną długość czasu wykonania, ustalany jest indywidualnie. Po złożeniu zamówienia skontaktujemy się i poinformujemy kiedy zostanie ono wysłane. Maksymalny czas wysyłki produktów “na zamówienie” to około 14 dni roboczych. W przypadku paschałów i świec maryjnych z wykonywanymi ręcznie ozdobnymi aplikacjami może się on nieznacznie wydłużyć.

Koszt przesyłki kurierskiej wynosi 22 zł.

Używając opcji wysyłki kurierskiej mają Państwo możliwość śledzenia biegu przesłki za pomocą naszej strony internetowej. 

Uszkodzenia towaru podczas wysyłki

Z uwagi na wrażliwość niektórych z naszych produktów, każda nadawana przez nas przesyłka jest ubezpieczona. Jednak aby uniknąć sytuacji kłopotliwych i zadbać o to, aby towar dotarł do Klienta nieuszkodzony, bardzo prosimy o sprawdzanie przesyłek w momencie ich odbierania, szczególnie, jeśli zamówienie zawierało przedmioty wrażliwe (szklane, ceramiczne itd.). 

W przypadku odbioru towaru uszkodzonego, prosimy o spisanie z kurierem protokołu uszkodzenia towaru. 

 

pl_PLPolski